Güvenli Alışveriş

www.edamicgiyim.com Internet Ağ Sayfasında Çevrimiçi Alışveriş Neden Güvenlidir?

Çevrimiçi Alışveriş Sistemi, teknolojinin getirdiği en son yenilik ve gelişmelerle beraber sahip olunabilecek çok yüksek bir güvenlik sistemi ile güçlendirilmiştir. www.edamicgiyim.com, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerin gizliliğini sağlar, bu sebeple www.edamicgiyim.com Online Alışveriş Sistemi ile yaptığınız işlemlerde, sadece 128-bitlik SSL 3.0 şifreleme kullanan yeni nesil tarayıcılar kullanılmaktadır.

128-bitlik SSL 3.0 şifreleme, şimdiye kadar başka sistemlerde kullanılan 40-bitlik SSL şifrelemeden karşılaştırılamayacak kadar daha yüksek bir güvenlik sunmaktadır. Bu güvenlik para transferi söz konusu olan tüm işlemler için son derece gereklidir.

Online Alışveriş Sistemi’nde vermiş olduğunuz siparişte kullandığınız kredi kartı bilgileri, sizin bilgisayarınızda şifrelenecek ve bu bilgiler sadece seçtiğiniz bankanın İYZİKO sistemine ulaştıklarında çözülebilecek ve işleme konulacaktır. İnternet üzerinde şifreleme amacıyla yaygın bir şekilde kullanılan 128-bitlik SSL 3.0 şifreleme teknolojisi, seçtiğiniz banka İYZİKO sistemi ve bilgisayarınız arasındaki iletişimi şifrelemekte kullanılmaktadır.

SSL 3.0/128-bit Nedir ve Nasıl Çalışır?

128-bitlik SSL 3.0 şifreleme, internete erişmekte kullanılan en yeni internet tarayıcılarında uygulanan bir şifreleme teknolojisidir. 128-bitlik SSL 3.0 şifreleme sayesinde seçtiğiniz banka İnternet Bankacılığı ile kurduğunuz iletişim her seferinde 128 haneli bir rakamdan oluşan yeni bir şifre ile şifrelenecektir.

Şirketimizin almış olduğu bütün bu önlemlere rağmen gerek şirketimiz ağ sayfası ve gerekse banka sisteminde oluşacak saldırılardan kaynaklanan zarardan sorumlu tutulamaz.

Scroll To Top
Close
Close
Mağaza
0 Favorilerim
0 Sepet
  • Kayıt Ol
Şifreni mi unuttun?
lütfen kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi girin. E-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmak için bir bağlantı alacaksınız.
Close

Sepetim

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Whatsapp
Whatsapp İletişim
Nasıl yardımcı olabiliriz ?